Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Media
be: Мультымедыя

en: Resize
be: змена памеру

en: Crop
be: Абрэзка

en: pixels
be: пікселі

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка
