Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Scale
fa: مقیاس

en: Media
fa: رسانه

en: Convert
fa: تبدیل

en: Documents
fa: اسناد

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Crop
fa: برش

en: pixels
fa: پیکسل

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش
