Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
