Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်
