Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Media
ne: मिडिया
