Keepeek Official Drupal Module (1.1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
