Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Media
ar: ميديا

en: Convert
ar: تحويل

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: pixels
ar: بكسلات

en: Scale and crop
ar: القياس والاقتصاص
