Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད
