Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Media
hr: Mediji

en: Convert
hr: Pretvori

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Crop
hr: Odreži

en: pixels
hr: piksela

en: Scale and crop
hr: Skaliraj i odsjeci (crop)
