Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Crop
lt: Apkirpti

en: pixels
lt: pikseliai

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas
