Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apgriezt

en: pixels
lv: pikseļi

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
