Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Scale
ml: തോത്
