Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Media
oc: Mèdia

en: Convert
oc: Convertir

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Crop
oc: Requadrar

en: pixels
oc: pixèls

en: Scale and crop
oc: Mesa a l'escala e requadratge
