Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: Convert
ro: Convertire

en: Documents
ro: Documente

en: Resize
ro: Redimensionare

en: Crop
ro: Tăiere

en: pixels
ro: pixeli

en: Scale and crop
ro: Scalare și decupare
