Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Media
sk: Médiá

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Crop
sk: Orezať

en: pixels
sk: pixelov

en: Videos
sk: Videá

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie
