Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Crop
sl: Izrez

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
