Keepeek Official Drupal Module (1.1.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: Convert
sv: Konvertera

en: Documents
sv: Dokument

en: Resize
sv: Ändra storlek

en: Crop
sv: Beskär

en: pixels
sv: pixlar

en: Scale and crop
sv: Skala och beskär

en: Save and insert
sv: Spara och infoga
