Keepeek Official Drupal Module (1.1.6) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Convert
et: Teisenda

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Crop
et: Lõika

en: pixels
et: pikslit

en: Videos
et: Videod

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika
