Keepeek Official Drupal Module (1.1.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ
