Keepeek Official Drupal Module (1.1.6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: pixels
hy: փիքսել
