Keepeek Official Drupal Module (1.1.6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប
