Keepeek Official Drupal Module (1.1.6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Convert
nl: Converteren

en: Documents
nl: Documenten

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL

en: Focal Point Crop
nl: Focal Point uitsnijden

en: Focal Point Scale and Crop
nl: Focuspunt schalen en bijsnijden

en: Save and insert
nl: Opslaan en invoegen
