Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar
