Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
