Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Media
el: Μέσα

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Crop
el: Περικοπή

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή
