Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Convert
fi: Käännä

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Crop
fi: Rajaa

en: pixels
fi: pikseliä

en: Videos
fi: Videot

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.
