Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Scale
fr: Échelle

en: Media
fr: Média

en: Convert
fr: Convertir

en: Resize
fr: Redimensionner

en: Crop
fr: Recadrer

en: Primary color
fr: Couleur primaire

en: Videos
fr: Vidéos

en: Scale and crop
fr: Mise à l'échelle et recadrage

en: Invalid URL.
fr: URL invalide.

en: Focal Point Crop
fr: Recadrer (avec Focal Point)

en: Secondary color
fr: Couleur secondaire

en: Focal Point Scale and Crop
fr: Recadrer et Redimensionner (avec Focal point)

en: Save and insert
fr: Enregistrer et insérer
