Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Media
gl: Medios

en: Convert
gl: Convertir

en: Documents
gl: Documentos

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe

en: Crop
gl: Recortar

en: pixels
gl: píxeles

en: Videos
gl: Vídeos

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar
