Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Media
he: מדיה

en: Convert
he: המר

en: Documents
he: מסמכים

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Crop
he: חיתוך

en: pixels
he: פיקסלים

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Save and insert
he: שמירה והזנה
