Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Scale
id: Skala

en: Convert
id: Konversikan

en: Resize
id: Ubah ukuran

en: Crop
id: Pangkas

en: pixels
id: piksel

en: Scale and crop
id: Skala dan pangkas
