Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Scale
it: Scala

en: Convert
it: Conversione

en: Documents
it: Documenti

en: Resize
it: Ridimensiona

en: Crop
it: Ritaglia

en: pixels
it: pixel

en: Videos
it: Video

en: Scale and crop
it: Scala e ritaglia

en: Invalid URL.
it: URL non valido.
