Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Scale
ja: スケール

en: Media
ja: メディア

en: Convert
ja: 変換

en: Documents
ja: ドキュメント

en: Resize
ja: リサイズ

en: Crop
ja: トリミング

en: pixels
ja: ピクセル

en: Scale and crop
ja: 拡縮とトリミング

en: Save and insert
ja: 保存して挿入
