Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी
