Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Images
ms: Imej-imej

en: Name
ms: Nama

en: Add
ms: Tambah

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Scale
ms: Skala

en: Resize
ms: Saizkan semula

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: pixels
ms: piksel

en: Scale and crop
ms: Skala dan pangkas
