Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: Convert
pl: Konweruj

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Crop
pl: Przytnij

en: pixels
pl: piksele

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Videos
pl: Filmy

en: Scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.

en: Save and insert
pl: Zapisz i wstaw
