Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Convert
ru: Преобразовать

en: Documents
ru: Документы

en: Resize
ru: Изменение размера

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: Crop
ru: Обрезка

en: pixels
ru: пикселей

en: Primary color
ru: Основной цвет

en: Videos
ru: Видео

en: Scale and crop
ru: Масштабирование и обрезка

en: Invalid URL.
ru: Неправильный URL.

en: Focal Point Scale and Crop
ru: Масштабировать и обрезать с учётом точки фокуса

en: Save and insert
ru: Сохранить и вставить
