Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Convert
ta: மாற்று

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Scale and crop
ta: அளவு மற்றும் செதுக்கு
