Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: pixels
th: พิกเซล
