Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Scale
tr: Ölçek

en: Media
tr: Medya

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Documents
tr: Belgeler

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: Crop
tr: Kırp

en: pixels
tr: piksel

en: Scale and crop
tr: Ölçekle ve kırp

en: Save and insert
tr: Kaydet ve ekle
