Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Scale
uk: Масштаб

en: Media
uk: Медіа

en: Convert
uk: Перетворити

en: Documents
uk: Документи

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Iframe width
uk: Ширина Iframe

en: Iframe height
uk: Висота Iframe

en: Crop
uk: Кадрування

en: pixels
uk: пікселів

en: Videos
uk: Відео

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Invalid URL.
uk: Хибний URL.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Save and insert
uk: Зберегти та вставити
