Keepeek Official Drupal Module (1.1.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Scale
ur: سکیل
