Key (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Identifier
af: Identifiseerder
