Key (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: State
da: Status

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Other
da: Anden

en: Generated
da: Genereret

en: Key
da: Nøgle

en: Text field
da: Tekstfelt

en: User name
da: Brugernavn

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Storage
da: Lagring

en: Overrides
da: Erstatninger

en: Keys
da: Nøgler

en: Identifier
da: Identifikator

en: About
da: Om

en: Are you sure you want to delete the key %key?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette nøglen %key?

en: Edit key
da: Redigér nøgle

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Generate
da: Opret

en: Configuration name
da: Konfigurationsnavn

en: Serialized
da: Serialiseret

en: Add key
da: Tilføj nøgle

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring

en: Simple configuration
da: Simpel konfiguration

en: Configuration type
da: Konfigurationstype
