Key (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: State
es: Estado

en: Configuration
es: Configuración

en: Security
es: Seguridad

en: Other
es: Otro(s)

en: Key
es: Clave

en: Text field
es: Campo de texto

en: Schema
es: Esquema

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Authentication
es: Autentificación

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Overrides
es: Sobreescrituras

en: Keys
es: Claves

en: Identifier
es: Identificador

en: About
es: Acerca de

en: Edit key
es: Editar clave

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Generate
es: Crear

en: Configuration name
es: Nombre de la configuración

en: Serialized
es: Serializado

en: Do you want to continue?
es: ¿Quiere continuar?

en: Storage settings
es: Configuración de almacenamiento

en: Simple configuration
es: Configuración sencilla

en: Configuration type
es: Tipo de configuración

en: Configuration item
es: Elemento de configuración
