Key (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: State
fi: Tila

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Other
fi: Muu

en: Key
fi: Avain

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Storage
fi: Tallennus

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: Keys
fi: Avaimet

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Generate
fi: Luo

en: Configuration name
fi: Asetusten nimi

en: Serialized
fi: Serialisoitu

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset

en: Simple configuration
fi: Yksinkertaiset asetukset

en: Configuration type
fi: Asetusten tyyppi
