Key (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: State
gl: Estado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: Other
gl: Outro

en: Key
gl: Clave

en: Text field
gl: Campo de texto

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Identifier
gl: Identificador

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Generate
gl: Xerar
