Key (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: State
he: מצב

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: Text field
he: שדה טקסט

en: User name
he: שם משתמש

en: Authentication
he: הזדהות

en: Storage
he: אחסון

en: Identifier
he: מזהה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Configuration name
he: שם התצורה

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון

en: Configuration type
he: סוג הקונפיגורציה
