Key (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Group
hi: समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: State
hi: अवस्था

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Other
hi: अन्य

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Identifier
hi: पहचान

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
