Key (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: State
is: Fylki

en: Text field
is: Textareitur

en: Storage
is: Geymsla

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
