Key (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: State
ro: Status

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Key
ro: Cheie

en: Text field
ro: Câmp text

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Storage
ro: Depozitare

en: Keys
ro: Chei

en: Identifier
ro: Identificator

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Generate
ro: Generează

en: Configuration name
ro: Numele configurării

en: Serialized
ro: Serializat

en: Storage settings
ro: Setări de stocare

en: Simple configuration
ro: Configurare simplă

en: Configuration type
ro: Tipul de configurare
